top of page

Roksana i Michał

Ślub Roksany i Michała był jednym z najpiękniejszych, jakie miałem okazję fotografować. Para po raz pierwszy pojawiła się przed moim obiektywem na sesji narzeczeńskiej, która okazała się być niespodzianką zorganizowaną przez Michała. Mężczyzna oświadczył się swojej ukochanej przed obiektywem, co było niesamowitym przeżyciem dla całej ekipy.

Sam ślub odbył się w Belsku Dużym, a wesele w Dworku u Joanny w Goszczynie. Miejsce to okazało się doskonałym wyborem dla tego wyjątkowego wydarzenia. Sala była pięknie udekorowana, a atmosfera była niesamowicie romantyczna. Największym zaskoczeniem dla gości był jednak pierwszy taniec Roksany i Michała. Para przygotowała specjalny układ taneczny, który zaprezentowała podczas pierwszego tańca. Był to najlepszy pierwszy taniec, jaki widziałem w życiu - pełen emocji i wzruszenia.

Oprócz fotografowania, miałem również okazję wziąć udział w tworzeniu filmu ślubnego dla tej pary. Było to dla mnie niesamowite doświadczenie, które pozwoliło mi uchwycić najważniejsze chwile tego wyjątkowego dnia. Ślub Roksany i Michała na długo zapadnie mi w pamięci jako jedno z najpiękniejszych wydarzeń, jakie miałem okazję fotografować.

bottom of page