top of page

Ola i Krystian

Ślub Oli i Krystiana był wyjątkowym wydarzeniem, które niestety zostało przekładane z powodu pandemii. Mimo to para nie traciła nadziei i w końcu mogła oficjalnie złączyć swoje losy.

Jako fotograf ślubny Warszawa miałem przyjemność uwiecznić ten wyjątkowy dzień. Sesja plenerowa odbyła się w kilku miejscach, a pierwszym z nich był piękny Wilanów. Para miała okazję zaprezentować się wśród zieleni parku oraz na tle zabytkowego pałacu.

Kolejnym miejscem był dach wieżowca w Warszawie, gdzie panował niesamowity widok na panoramę miasta. Ola i Krystian mogli więc zaprezentować się w tle niezwykłej scenerii.

Na koniec sesja plenerowa przeniosła nas na plażę w Warszawie, gdzie para mogła się wyluzować i cieszyć się chwilą we dwoje.

Standardowo lubię robić sesje plenerowe w kilku miejscach, ponieważ daje to możliwość uchwycenia różnych emocji i klimatów. Ola i Krystian byli zachwyceni takim podejściem do fotografowania i byli bardzo zadowoleni z efektów. Jestem pewien, że ich zdjęcia będą piękną pamiątką na lata.

bottom of page