top of page

Kinga i Hubert

Kinga i Hubert zdecydowali się na ślub humanistyczny, który odbył się w hotelu Belotto w Warszawie po ceremonii w Pałacu Ślubów. Ślub humanistyczny to niekonwencjonalna forma ceremonii zaślubin, w której parze młodej nie towarzyszą żadne religijne ani państwowe ceremonie. Ważne jest, aby ceremonia odzwierciedlała charakter i osobowość pary młodej, a także była dostosowana do ich przekonań i wartości.

W przypadku Kingi i Huberta, ślub humanistyczny był idealnym rozwiązaniem, ponieważ pozwolił im na stworzenie unikalnej i niezapomnianej ceremonii zaślubin, która była dopasowana do ich potrzeb i preferencji.

Podczas ceremonii humanistycznej, para młoda ma możliwość zaproszenia osoby, która będzie pełnić rolę ceremonianta. Może to być zarówno przyjaciel, rodzic, jak i specjalnie wyznaczony do tego celu rzecznik humanistyczny. To on przeprowadza całą ceremonię i opowiada o przekonaniach i wartościach pary młodej.

Aby uwiecznić ten ważny dzień, para młoda zdecydowała się na wynajęcie profesjonalnego fotografa ślubnego z Warszawy, który mógł uchwycić najważniejsze chwile ich ceremonii. Dzięki jego doświadczeniu i umiejętnościom, para młoda otrzymała piękne i niezapomniane zdjęcia, które będą im towarzyszyć przez całe życie.
bottom of page