top of page

Ramona i Robert

Ślub Ramony i Roberta był wyjątkowym wydarzeniem, które odbyło się pod Koninem w Żychlinie. Młodzi przygotowywali się do tego dnia z wielkim zaangażowaniem i radością, a ich wyjątkowa więź była widoczna na każdym kroku.

Choć ceremonia ślubna odbyła się w spokojnym miejscu, to sesja plenerowa, która nastąpiła po niej, była pełna emocji i niezapomnianych chwil. Ramona i Robert są bowiem z branży budowlanej i postanowili wykorzystać swoje zawodowe doświadczenie, aby uwiecznić swój ślub w miejscach, które są dla nich szczególnie ważne.

Sesja ślubna została więc wykonana w centrum Warszawy, gdzie brali udział w budowie kilku wieżowców. Zdjęcia zostały wykonane pod Pałacem Kultury i nad Wisłą, co dodatkowo nadaje im niepowtarzalnego charakteru.

Ramona i Robert są parą, która potrafi cieszyć się życiem i doceniać każdy moment, a ich sesja ślubna to doskonały przykład tego, jak uwiecznić najważniejsze chwile na zdjęciach. Wszystko to sprawia, że ich ślub będzie na długo zapamiętany przez wszystkich gości i rodzinę.
bottom of page